Birçok işletme katı başlangıçta harika görünmektedir. Bununla birlikte, hızlı bir şekilde lekeleniyor, bozuluyor ve amaçlarına hizmet etmekte başarısız oluyorlar.

Tesisinizin tüm gereksinimlerini karşılayan ticari epoksi döşeme seçenekleri sunuyoruz . Geniş yüksek performanslı kaplama çeşitlerimiz, herhangi bir işin benzersiz ihtiyaçlarına cevap verebilir. Amacınız kaymaya dayanıklı bir zemin elde etmek, kimyasal hasara dayanan veya nem sorunlarına karşı dayanıklı bir yer bulmak olsun, ticari epoksi sunabilir.

Ticari Epoksi Zemin Çözümleri

Hastaneler, okullar, restoranlar, veteriner klinikleri ve alışveriş merkezleri gibi her tür sektöre ticari sınıf epoksi döşeme çözümleri sunuyoruz. Tesisinizin ihtiyacı ne olursa olsun, yıllarca güvenilir kullanım sağlayacak benzersiz bir reçine formülasyonu elde etmek için sizinle birlikte çalışacağız. Epoksi döşememiz estetik ve kalıcı fonksiyonel çözümler sunar.

Ortak epoksi zeminler:

Restoranlar İçin Epoksi Zeminler

Ülkemizde  onaylı mutfak döşeme epoksi bir restoranın her alanında temizlik ve güvenliği artırmak için mükemmeldir. Bizimle iletişime geçin; benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamanız için size sıhhi, dayanıklı, çekici ve kaymaz zemin sistemi sunacağız.

Perakende Mağazalar

Ticari epoksi zemin kaplamalarımızla, ağır yükler ve trafik, tekerlekli yük arabaları veya katı temizlik protokolleri hakkında endişelenmenize gerek yok.

Sağlık hizmeti

Ticari epoksi döşememiz hastaneler, klinikler, laboratuarlar, tuvaletler ve daha pek çok şey için uygundur.

Geniş Alan Seçiyoruz

İç ve dış mekanlar için konut epoksi döşemeleri kuruyoruz. Garaj katı yaptığımız en yaygın uygulama olmasına rağmen hizmetlerimiz arasında ayrıca bodrum, teraslar, araba yolları, kaldırımlar ve havuz terası bulunmaktadır. Tam çipten katı renge ve kuvars epoksi döşemeye kadar, hızlı ve kusursuz bir kurulum yapabilir ve çarpıcı sonuçlar üretebiliriz.

Ticari Epoksi Zeminlerin Yararları

Bakım Kolay Olabilir

Oldukça dayanıklı bir döşeme sistemine sahip olmak çok önemli olsa da, bakımını yapmak için maliyetli bir şeyden kaçınmalısınız. Ticari epoksi zeminlerimiz düşük maliyetli bakım gerektirir. Ağda veya cila gerektirmeden kesintisiz döşeme sistemini kolayca süpürebilir veya paspaslayabilirsiniz. Zeminlerimiz ayrıca aşındırıcı ve sert temizlik ürünlerinden gelen hasara da direnç gösterebilir.

Aşınmaya ve Kimyasallara Dayanıklı

Kurulumdan hemen sonra lekeleri, aşınmayı ve aşınma desenlerini göstermeyen bir döşeme sistemini hak ediyorsunuz. Ticari epoksi yer döşememiz bu avantajları size iletebilir. Araç trafiğinden, ağır yüklerden, sabit ayak trafiğinden ve yaşlanma olmadan kimyasal dökülmelerden kaynaklanan hasara karşı direnç gösterebilir. Bu, bakım ve onarım maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olur.

Hijyen İhtiyaçlarınız Aklımızda

Gıda işleme ve hizmet endüstrilerinde ve hastanelerde hijyenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Temizliği destekleyen bir döşeme çözümü arıyorsanız, ticari epoksi zeminlerimizi düşünün.

Sorunsuz kurulum, kir veya bakteri barındırmaz, böylece ürünlerinizi ve hizmetlerinizi güvende tutmanızı sağlar. Sağlık tesisleri ve mutfaklara yönelik ticari epoksi zeminlerimizin temizliği kolaydır. Ayrıca bozulmadan sert veya katı temizleme protokollerine dayanabilirler.

Elegance Önemlidir

Birçok ticari döşeme sistemi, renkler söz konusu olduğunda size sınırlı bir seçenek sunar. Döşeme sisteminizi işletmenizin dekoru ve markasıyla eşleştirebiliriz. Renkler, desenler ve efektler söz konusu olduğunda sınırsız seçenek var. Lobinizde, çalışma alanlarınızda ve birçok başka yerde benzersiz tasarımlar uygulayacak kadar yenilikçiyiz.